Banese e re me qira ne Mati 1

Jepet me qera nga: Ilir Sot 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese me qira ne Mati1, te shkolla Pavaresia, banesa eshte e re, komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, 66m2

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 220euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim