Banese eksluzive ne qender - Bajram Kelmendi

Jepet me qera nga: Tefta 26 Shk 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Në ndërtese të re (2011) në rrugën Bajram Kelmendi, lëshohet me qera banesa 90m2, në katin e katërt me lift. Ka dy dhoma të gjumit, sallon në një hapsirë të përbashkët me kuzhine, ballkon dhe parking. Banesa ka klimatizim, një shpajz me maqinë të larjes dhe tharrjes.

Banesa është e re, me kuzhinë dhe banjo të kualitetit të lartë.

Banesa lëshohet e mobiluar.

Cmimi 500E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim