Banese eksluzive per zyre

Jepet me qera nga: val 25 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Lshohet me qira banesa ne rrugen Agim Ramadani kati i pare e cila eshte e pershtatshme per zyre ,ka hapsire te mjaftushme per ordnance apo zyre tjera ,ka nxemje qendrore, lokacioni ideal per firma dhe reklamim me pamje ne tri ane, parking, etj
Banesa eshte e lire prej dates 10.02.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim