Banese+garazhe me qira ne Arberia Dragodan te VIP

Jepet me qera nga: Megzoni 12 Jan 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Urgjent leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia, ne katin e pare, me pamje kah qyteti e qe posedon: Dhomen e dites, dhomen e fjetjes, koridorin, banjon dhe terasen. Banesa ka mobilim ekskluziv dhe ne cmim perfshihet edhe garazhi i cili gjendet ne komplaksin banesor. Perpos nxemjes se pavarur qendrore, banesa ka edhe 24 ore uje. Banesa ka mirembajtje ditore dhe ka akces permes karteles ne ashensor dhe garazhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim