Banese katerdhomeshe me qera # 3799

Jepet me qera nga: Capital ring 01 Tet 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ndodhet ne rrugen " Hajrullah Abdullahu "
afer OSBE.
Banesa ka :
Sallon,
Kuzhine,
3 dhoma gjumi,
Banjo,
3 ballkona,
Internet,
Tv kabllovik,
E mobiluar.
Banesa ka 24 ore uje, klime dhe parking te garantuar.Banesa ndodhet ne katin e 3.
Pronari i paguan shpenzimet e rrymes, ujit dhe mbeturinave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim