Banese komode me qira mbrapa HOTEL SIRIUS

Jepet me qera nga: arber Dje 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sllovenis Sporti
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sport mbrapa Hotel Sirius Banesa gjindet merapa Hotel Sirius eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jane te reja leshohet per here te pare, 102m2
Banesa posedon:
- dhomen e dites se bashku me kuzhin
- 2 dhoma te fjetjes
- nje shpaiz
- banjo dhe
- koridori
Qmimi 400euro

Per me shume na kontaktoni ne numrat _Viber_WhatsApp:
045/ 19 001 9 & 045/ 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim