Banese me 2 dhoma me qera te Sllovenia Sporti

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 22 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sllovenia Sporti , rr."Isa Kastrati"
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet prapa Sllovenia Sportit ne Rr."Isa Kastrati" , afer parkut te qytetit.Banesa eshte ne katin e pare dhe ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.Ka siperfaqe prej 85 m2 dhe qmimi i qerase eshte 300Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim