Banese me QERA - Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Shend 25 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vllezerit Gervalla - Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera mire e mobiluar. Me siperfaqe pre 38m2 ka dhomen e dites/fjetjes, kuzhine me trepezari, banjo te kompletuar si dhe ballkon me depon ushqimore.

CMIMI SIPAS MARRVESHJES.

Banesa gjendet ne katin 4 ne rrugen 'Vllezerit Gervalla'.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim