Banese me QERA te Domi Pleqve

Jepet me qera nga: Sebi Miftari 07 Maj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Nazim Gafurri
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë

Apartmani ndodhet perballe agjensionit antikorupsion ose pas shtepis se pleqeve.
Apartmani posedon :
- Qendrimin ditor se bashku me kuzhine dhe terpezari me dalje ne ballkon.
- 2 Dhoma gjumi.
- Toaleti.
Gjithesej ~78m², nxemja eshte me radiator me kallda elektrike.
Posedon komplet paisjet e nevojshme per kuzhine, frigoriferi i kombinuar, shporet elektrik per zierje, enelarse per 12 persona, rrobalarsen, aspiratorin, mikrovalen etj.
Ka qasje ne kabllovik & internet.
Uji sanitar 24 ore (ne mungese eshte deponija).
Nje vend parkim nen mbuloj.
Apartmani ndodhet ne katin e dyte me orientim kryesisht nga jugu pa pengese te vizurave nga objektet per rreth.
Çmimi sillet rreth 350 €/per muaj, me mundesi te negocimit, shpenzimet e komunalive i barte qiramaresi.

Per ndonje informat me teper me kontakto:

tel. +377 44 124 153 (Viber)
e-mail: beharnela58@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim