Banese me QIRA DARDANI CMIMI PERFSHIN SHPENZIMET

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Range Rover 09 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira banesen ne Dardani afer Bast Trade dhe Viva Fresh Store.

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon
1 Kuzhine
1 Tryezari
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Terase
Ne kete cmim jane te perfshira shpenzimet si uji, mbeturinat, ngrohja qendrore.

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim