Banese me QIRA Bregu i diellit te Standardi

Jepet me qera nga: Range Rover 12 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banese ne Breg te Diellit
Banesa eshte e ndertuar nga firma Standard kompleksi Dafina.Eshte ne katin e pare , uje ka 24h.
Banesa eshte teresisht e mobiluar me te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim