Banese me QIRA NE DARDANI 3 DHOMA GJUMI

Jepet me qera nga: Range Rover 28 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dardani , mbrapa kafiterise Sekriaqa, Objekti eshte e sapo ndertuar
nga Beni Dona "Donika 2".

Banesa eshte ne katin e 5 eshte teresiht e mobiluar me te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

3 Dhoma Gjumi

2 Banjo

2 Terasa

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim