Banese me QIRA Super e mobiluar te SIRIUSI

Jepet me qera nga: Range Rover 23 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender, Te Hotel SIRIUS
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne qender, konkretisht mbrapa hotelit Sirius.
Banesa eshte ne katin e 4 dhe eshte teresisht e mobiluar.
Ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303


B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim