Banese me QIRA afer QENDRES me te gjitha te REJA

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te komuna e vjeter
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa shume afer komunes se vjeter ne Prishtine, banesa eshte e re me mobile te reja.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 dhome e ndejes me kuzhine
2 ballkona
1 banjo dhe
1 shpajz

Banesa eshte e sapomobiluar me te gjitha mobilet e reja dhe gjindet ne katin e IV.

Info: 049 222 303

Preferohen familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim