Banese me QIRA afer SHKOLLES ILIRIA

Jepet me qera nga: Range Rover 25 Shk 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit perballe shkolles fillore ILIRA.
Banesa eshte me ngrohje qendrore vetanake.
Banesa eshte teresisht e mobiluar eshte ne katin e 4 dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Shpajz

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim