Banese me QIRA mbi Super Viven Mati 1

Jepet me qera nga: Banesa 08 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, konkretisht ne objektin e super vives ne katin e pare.
Banesa eshte teresisht e mobiluar me te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi { dhoma manilohet sipas deshires suaj}

1 Banjo

1 Shpajz

1 Banjo

info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim