Banese me QIRA mbrapa parkut te Qytetit

Jepet me qera nga: Range Rover 20 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Banese me QIRA mbrapa Parkut te Qytetit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera prapa parkut te qytetit, banesa eshte e mobiluar dhe ka nje dhome gjumi , sallon , kuzhin , banjo dhe terase.

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim