Banese me QIRA ne B.DIELLIT + GARAZHA 250 EURO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AL - Agency 09 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila gjendet ne bregun e diellit afer xhambazeve ne Prishtine .
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Terase
1 Garazh per veture
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim