Banese me QIRA ne DARDANI - SANTE

Jepet me qera nga: Banesa 12 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DAARDANI - SANTEA
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Darsani te Santea ne katin e 8, me lift e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites ,
– Kuzhina ndaraz,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim