Banese me QIRA ne DARDANI për NDËRKOMBTARË

Jepet me qera nga: Banesa 29 Gsh 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese shume moderne me qira ne lagjen Dardania.
Banesa eshte e sapo renovuar dhe te gjitha mobiljet jane te reja dhe shume te zgjedhura.
Banesa ndodhet te NOVIDOMI (VIVA MARKET) ne katin e gjashte dhe ka pamje fenomenale. posedon:

- 3 dhoma te gjumit
- Sallon
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon

Leshohet vetem per nderkombetar.

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim