Banese me QIRA ne DRAGODAN / ARBERI

Jepet me qera nga: AL - Agency 31 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan / Arberi
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Arberi ish Dragodan.
Banesa eshte afer komunes se re, ndertim i Tregetise, buze rruges kryesore.
Banesa eshte ne katin e 4, lifti punon 24h, dhe eshte teresisht e mobiluar.
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim