Banese me QIRA ne DRAGODAN ARBERI 250 euro

Jepet me qera nga: Range Rover 07 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan / Arberi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dragodan apo Arebri, perballe Komunes se Re.Eshte e lire orej 1 Prillit.
Mund te vizitohet kur te doni.

Banesa eshte ne katin e 4 eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim