Banese me QIRA ne Dragodan / Arberi

Jepet me qera nga: Range Rover 28 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan / Arberi
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dragodan / Arberi.
Banesa eshte ne katin e pare ne objektin e Tregetise, afer Komunes se Re.
Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe i ka te gjitha mobilet e reja.
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim