Banese me QIRA ne EMSHIR (KALABRI)

Jepet me qera nga: Range Rover 31 Gsh 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir (kalabri).

Banesa eshte super e mobiluar, eshte ne katin e 3 dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim