Banese me QIRA ne EMSHIR te UBT-ja

Jepet me qera nga: Range Rover 02 Sht 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira (qera) ne lagjen Emshir (kalabria).
Banesa eshte ne katin e pare.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma GJumi

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim