Banese me QIRA ne KALABRI , EMSHIR

Jepet me qera nga: Range Rover 23 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir , Kalabri
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Kalabri , Emshir.
Banesa eshte ne katin e 4 (lifti punon 24h)
Banesa e ka te mobiluar Sallonin kuzhinen banjon dhe njeren dhome,(dhomen e qiftit).
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim