Banese me QIRA ne KALABRI me te gjitha te REJA

Jepet me qera nga: Range Rover 31 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir Kalabri
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir apo Kalabri.
Banesa eshte ne objekt te Nartelit.
Eshte e mobiluar me te gjitha te reja te paperdorura dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim