Banese me QIRA ne Lakrishte - Dardani

Jepet me qera nga: Range Rover 26 Nën 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me QIra ne lagjen Lakrishte ( mbrapa Procredit Bankes )
Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka 75m2. Ka 2 dhoma te fjetjes , sallon me kuzhin . Wc ballkon koridor,

Per me shume kontaktoni ne nr : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim