Banese me QIRA ne Larkishte te Pro Credit Bank

Jepet me qera nga: Range Rover 31 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte / Dardani
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Lakrishte Dardani afer Bill Clinton.
Banesa eshte objekt i ri , ne objektin e Fitores, apo ku eshte e vendosur Pro Credit Bank.
Eshte ne katin e 6 eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim