Banese me QIRA ne QENDER Mbrapa Pallatit te Rinise

Jepet me qera nga: Range Rover 06 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
code-01016
Lëshohet banesa me qira në ‪‎Qendër‬ të qytetit, në kompleksin ‪‎Prim Group‬, kati V , me konkretisht afer Siqanit dhe Europrintit (afer Pallatit te rinise).Banesa eshte me ngrohje qëndrore të qytetit dhe mundësi edhe për vend-parking. Banesa lëshohet për herën e parë.
Banesa ka kete renditje:
1 Sallon me kuzhinë
1 Ballkon,
2 Dhoma të gjumit
1 Banjo.
Çmimi 370 Eur.
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim