Banese me QIRA ne QENDER te Hotel SIRIUSI

Jepet me qera nga: Range Rover 23 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender , tek hotel siriusi
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne qender te qytetit, afer hotel siriusit. (Mbrapa Tetarit Kombetar)
Banesa eshte ne katin e pare, eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim