Banese me QIRA ne TKOBAHQe rruges per GERMI

Jepet me qera nga: Range Rover 29 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Tokebahqe
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Tokbashqe Prishtine. Banesa gjendet para shkolles fillore Gjergj Fishta,rruges per Germi.Banesa eshte ne katin e 4, esht teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:
1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome e gjumi
1 Banjo
1 terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim