Banese me QIRA ne TOPHANE

Jepet me qera nga: Range Rover 06 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Banese me QIRA ne Tophane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Tophane te hekurudha afer tjekulltores (Citgllanes).
Banesa eshte ne katin e 4, komplet e mobiluar me te gjitha te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim