Banese me QIRA ne ULPIANE perballe INTEREXIT

Jepet me qera nga: Range Rover 29 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana, perballe Marketit Interez, (Te rrethi i spitalit)
Banesa eshte ne katin e 3 eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon

1 Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim