Banese me QIRA ne ULPIANE te "BENI DONA"

Jepet me qera nga: Range Rover 17 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, me saktesisht ne objektin Beni Dona.
Banesa eshte ne katin e 6 dhe eshte teresisht e mobilaur me te reja.
Banesa poashtu ka ngrohje te qytetit (me termokos).
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim