Banese me QIRA ne lagjen ARBERI / DRAGODAN

Jepet me qera nga: Range Rover 17 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi / Dragodan
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne lagjen Dragodan prapa Komunes se Re.
Banesa eshte objekt i ri me te gjitha te reja ende nuk ka banuar askush.
Eshte ne katin e 7, teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim