Banese me QIRA ne lagjen EMSHIR - KALABRI afer UBT

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Range Rover 15 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir - Kalabri
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Kalabria , emshir.
Banesa eshte ne ndertesen e ALDEX-it, te TEB banka,
afer stacionit te autobuasve.

Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim