Banese me QIRA ne lagjen MATI 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: al agency 04 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira (qera) ne lagjen Mati 1.
Banesa eshte ne lagjen Mati 1, afer furres Diellza.

Banesa eshte ne katin e pare teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
2 Terasa

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim