Banese me QIRA ne lagjen Mati 1 afer Super Vives

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AL Agency 19 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, konkretisht te banesat e Hoxhes, kati 7.
Posedon ngrohje qendrore, uje 24h.

Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim