Banese me QIRA ne lagjen Mati 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Range Rover 05 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, te ndertesat e Pozhegu Brothers, perballe Chelsea Point,
Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe eshte e pershtatshme edhe per studenta edhe per familjare.

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim