Banese me QIRA ne qender te PARKU I QYTETIT

Jepet me qera nga: Banesa 17 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Parku i Qytetit Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira , te parku i qytetit, konkretisht afer Sllovenia Sport.
Banesa eshte ne katin perdhese dhe ka kete renditje:

1 dhome
1 Kuzhine
1 banjo

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim