Banese me QIRA ne qender te Prishtines te SHESHI

Jepet me qera nga: AL - Agency 09 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te SHESHI
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne qender te Prishtines, perballe qendres se penzionerve .
Banesa eshte ne katin e 4
. Posedon 1 dhome gjumi
1, sallon,
1 kuzhine,
1 dhome te trepezarise
1, banjo dhe
1 ballkon. Posedon uje 24h me rezervar dhe nxemje qendrore personale me rryme .
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim