Banese me QIRA te Banesat e Bardha

Jepet me qera nga: Banesa 02 Qer 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit - Banesat e Bardha
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu Diellit, afer rruges B, konkretisht te Banesat e Bardha.
Eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim