Banese me QIRA te Ministria e Shendetesise

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AL Agency 23 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira te udhekryqi tek Ministris e Shendetesise.
Banesa eshte e re, ne katin e 3 dhe eshte e mobiluar.
Ka kete renditje:
1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim