Banese me QIRA te Semafori ne Velani

Jepet me qera nga: Range Rover 12 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Velani, (konkretisht tek semafori, mbrapa shtepise se Ibrahim Rugoves)
Banesa eshte ndertim i ri eshte ne katin e pare, eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim