Banese me QIRA te rruga B me 3 Dhoma GJUMI

Jepet me qera nga: Range Rover 04 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira (qera) ne Rrugen B. qe e lidh lagjen Mati1 dhe bregun e diellit, konkretisht ne objektin e VG construction, afer banesave te Standardit.

Banesa eshte teresisht e mobiluar me te reja , ne katin e 7.
Banesa ke kete renditje:

1 Sllon + Kuzhine

3 Dhoma gjumi

2 Banjo

1 Terase . Cmimi i diskutueshum. !

Info : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim