Banese me QIRa te VIP TREGETIA Dragodan Arberi

Jepet me qera nga: Range Rover 02 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan / Arberi VIP Tregetia
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dragodan apo Arberi.
Banesa eshte komplet e mobiluar me te gjitha te reja, eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Korridor

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim