Banese me Qera - Objekti Molla

Jepet me qera nga: Andri 10 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi, Prishtine
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipen me Qera Banesat :

I. 67 m2 - cmimi 400 Euro dhe
2. 94m2 - cmimi 500 Euro.

- Uje 24 ore
- Parkingu/Garazha

Per me shume tel. 044-123-637

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim