Banese me Qera, Ulpiane, Prishtine

Jepet me qera nga: skender damoni 15 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane, tte tregu i Gjelbert (te gjykata)
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me Qera, ne Ulpiane, afer tregut te gjelbert, Prishtine, (me sakte perballe ish Gjykates) ..
ndodhet ne katin e 4-te,eshte pjeserisht e mobiluar dhe per momentin ka çmimin 150 eu.
Ka kete renditje:
sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
shpajz!

Kontakt 044692565
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim