Banese me Qera Ditore Tirane

Jepet me qera nga: Alsid 09 Sht 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap Banese me Qera ditore ne qender te Tiranes. Banesa eshte 2+1, dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet, kondicioner, sobe, lavatrice, dush, internet.

Cmimi 30 euro nata per 2 persona, dhe 40 euro per 4 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim